Для правовласників

Ресурс dyktanty.dp.ua є загальнодоступним для користувачів мережі Інтернет і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.

Адміністрація ресурсу не проводить повний контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ресурсі dyktanty.dp.ua інформацію.Разом з тим, адміністрація ресурсу негативно ставиться до порушення авторських прав на сторінки dyktanty.dp.ua і, тому, пропонує кілька шляхів співпраці з авторами і правовласниками:

Блокування файлів, які порушують майнові права

Якщо Ви є автором або власником майнових прав, включаючи:

  • виключне право на відтворення;
  • виключне право на розповсюдження;
  • виключне право на публічний показ;
  • виключне право на доведення до загального відома,

і ваші права тим або іншим чином порушуються з використанням даного ресурсу, негайно повідомляєте про це адміністрацію ресурсу використовуючи форму подачі претензій.

Ваше повідомлення в обов’язковому порядку буде розглянуто в термін, що не перевищує 24 години.

Після розгляду Вам буде надіслано повідомлення про виконані дії щодо передбачуваного порушення ваших прав.

Згідно з діючими нормами законодавства України адміністрація готова розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

УВАГА! Адміністрація ресурсу не провадить тотальний контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати інформацію, що є об’єктом вашого права.

Будь-яка інформація на сайті розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет.

Установка авторських реквізитів і посилань

Адміністрація ресурсу готова піти назустріч авторам матеріалів, які потрапили на сторінки dyktanty.dp.ua без відповідних реквізитів та / або супровідних посилань.

Ваші зауваження та пропозиції з приводу розміщення на сторінці скачування відповідних реквізитів, посилань на оригінальні матеріали, або інший додаткової інформації просимо писати в форму подачі претензій.

Заміна посилань на скачування

Адміністрація ресурсу готова піти назустріч авторам і іншим правовласникам платних матеріалів, які потрапили на територію dyktanty.dp.ua, в результаті чого автори і / або інші правовласники втрачають прибуток.

Посилання на скачування того чи іншого матеріалу може бути замінена посиланням на онлайн-магазин або на сторінку, яка висвітлює питання придбання цього матеріалу.

Ваші пропозиції з приводу заміни посилань на скачування файлів просимо писати в форму подачі претензій.