Можна по-різному визначати мету свого існування; але мету треба мати — інакше то не буде не життя, а животіння.
Треба мати і принципи в житті. Добре навіть викласти їх у щоденнику, проте, аби щоденник був «справжній», його нікому не можна показувати — писати лише для себе.
Одне правило повинно бути у кожної людини, в її меті життя, в її принципах життя, в її поведінці: треба прожити життя з гідністю, щоб не соромно було згадати.
Гідність вимагає доброти, великодушності, вміння не бути обмеженим егоїстом, бути правдивим, вірним товаришем, знаходити радість у допомозі іншим.
Заради гідності вмійте відмовлятися від дрібних утіх, та й від великих теж… Уміти вибачитися, визнати перед іншими помилку — краще, ніж хитрувати і брехати.
Обманюючи, людина передусім обманює саму себе: гадає, що вдало збрехала, тоді як люди зрозуміли це, але з делікатності промовчали. Брехня завжди помітна. Людям особливе відчуття підказує — брешуть їм чи кажуть правду. Але чи то нема доказів, чи просто (і так буває часто) — не хочеться зв’язуватися…
(Із журналу, 162 слова)
Джуринський водоспад Джуринський водоспад – одне з неповторно красивих місць України. Це найбільший рівнинний водоспад Європи, який має шістнадцять метрів…
Україна на межі тисячоліть За легендою, апостол Андрій Первозваний на одному з пагорбів, де нині стоїть Андріївська церква, напророчив: «На…
Марко Вовчок Маючи намір вивчити українську мову, російський класик Іван Тургенєв звернувся до Тараса Шевченка, щоб той порекомендував, прозу якого…
Українському радіо — 90 років! Історія Українського радіо — це дивовижна епоха: сотні журналістів-корифеїв, тисячі радіопрограм, мільйони листів і телеграм…
Піонер на ниві електроніки Утілення ідеї дальнобачення — спільне колективне дітище багатьох учених і радіоентузіастів різних країн. Та вперше у…
Юрій Кульчицький Мало хто в Україні знає про Юрія Кульчицького, хоча цей українець відкрив Європі запашний східний напій – каву.…